Dobrodošli u naš online shop

Notes A5 – Dizajniraj sam

900,00 RSD

  • Lastika u boji korice
  • Zaobljene ivice, listovi na linije
  • 192 strane za pisanje
Start Design

  

Pravi notes za pravu osobu. Sa specijalnim dizajnom, smišljenim samo za tebe ili osobu koju voliš. Ovaj predivan notes A5 formata, idealan je za nošenje u svakoj tašni ili torbi. Korice su izrađene od soft materijala, koji odaje utisak gumirane završne obrade. Zaobljene ivice daju mu šik mladalački izgled. Notes ima trakicu koja ga čini bezbednijim i sigurnijim sa nošenje.

Površina je idealna za štampu svake slike koju osmisliš, bilo nekog ludog teksta, bilo crteža koji kreiraš, bilo fotografije koju ubaciš.

Izaberi jednu boju notesa, ili pak svih pet, sa jednim istim ili skroz različitim printovima, apliciraj putem dizajnera i kreiraj savršen predmet koji će ti biti od koristi savkog trenutka kada bude bilo potrebno nešto da se zapiše.

Kategorije: ,
Updating…
    Muški duks - Dizajniraj sam
  • Crni duks na otkopcavanje napred
      
    2.690,00 RSD
  • Krpica za naočare Najbolja Baka
  • Krpica za naocare Najbolja baka
      
    300,00 RSD
  • Ženski planer - Devojka sa balonom
  • Zenski planer
      
    1.200,00 RSD
  • Notes A6 - Dizajniraj sam
  • Taric beli
      
    500,00 RSD
  • Nema proizvoda u korpi.